Polityka prywatności

Pragniemy poinformować, że z dniem 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej, jako: „RODO”).

Dbanie o prywatność i bezpieczeństwo Twoich Danych jest dla nas bardzo ważne. Nasza Parafia pragnie zapewnić Ci kontrolę Twoich danych osobowych i decyzję o tym, czy chcesz nadal utrzymywać z nami kontakt.

Administrator Twoich danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Parafia rzymskokatolicka pw św. Rocha w Starych Budkowicach.

Możesz się z nami kontaktować mailowo na adres:  kontakt@misericordiasprudnik.pl.

Cel przetwarzania Twoich danych osobowych.

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane:

  • aby informować Cię o inicjatywach podejmowanych przez Parafię rzymskokatolicką pw św. Rocha w Starych Budkowicach (np.: Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne, rekolekcje, rekrutacja do Studium, koncerty i inne działania mające związek z muzyką i liturgią),
  • aby prowadzić nasze kampanie reklamowe i inne działania marketingowe dotyczące naszych projektów,
  • aby reklamować nasze produkty i usługi.

Udostępnianie danych

Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko przez naszą Parafię i upoważnione przez nas osoby. Będą to osoby upoważnione przez nas – nasi wolontariusze i współpracownicy zaangażowani w organizację warsztatów, którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych.    

Okres przetwarzania danych

Zakończymy przetwarzać Twoje dane w momencie, w którym o tym zdecydujesz.

Uprawnienia w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych

Przysługuje Ci prawo do dostępu do Twoich danych osobowych.

Możesz zażądać, abyśmy zmienili lub usunęli Twoje dane wysyłając mail do nas z odpowiednią adnotacją w tej sprawie.

W każdym momencie możesz usunąć swoje dane osobowe z naszej bazy wysyłając do nas mail na adres kontakt@misericordiasprudnik.pl z adnotacją BRAK ZGODY.

Pamiętaj, że w przypadku braku zgody na przetwarzanie danych nie będziemy mogli wysyłać do Ciebie żadnej korespondencji, w tym informacji o kolejnych edycjach Warsztatów.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami na adres kontakt@misericordiasprudnik.pl.

Dziękujemy!

Dołącz do warsztatów

00Dni
00Godzin
00Minut
00Sekund